Site Loader
Home
Płytki gipsowe ścienne 3D

Remontując dzisiaj nasze mieszkania, bardzo dużą uwagę zwracamy na dodatki, które sprawiają, że dane pomieszczenie jest ciekawsze i dodatkowo przytulne. To właśnie one ukazują również niejednokrotnie charakter właściciela, przez co mieszkanie zyskuje na wyjątkowości i niepowtarzalności. Oto 5 przykładów na dekoracyjne dodatki, na które najczęściej decydują się osoby wykańczające wnętrze.

Rośliny

Ten zielony akcent jest popularny w każdym stylu. Wprowadza on do pomieszczenia element naturalny, przykuwający uwagę i cieszący oko. Dzięki dostępności na rynku różnorodnych typów donic wszelkie rośliny idealnie wpasowują się do obranej przez nas koncepcji. Bardzo dobrze prezentują się na tle kolorowych ścian, jak i tych o odcieniach bieli i szarości. Jeżeli nie potrafimy zajmować się roślinami, to jeszcze nie znaczy, że nie możemy ich mieć. Z łatwością możemy dostać w sklepie takie gatunki, które nie mają dużych wymagań.

Obrazy

Coraz częściej decydujemy się na ten element dekoracji, gdyż często odzwierciedla on naszą osobowość i pasje. Zamiast drogich i zdobionych ram, większość osób wybiera dzisiaj proste, zazwyczaj jednobarwne obramowanie, z którego czasami rezygnuje się na rzecz zwykłych antyram. To właśnie w nich najczęściej umieszczane są plakaty z naszych ulubionych filmów, zrobione przez nas zdjęcia w dużym formacie, czy też prace plastyczne.

Poduszki

Kiedyś poduszki służyła tylko do tego, aby położyć na nich głowę i pójść spać. Dzisiaj są bardzo ważnym elementem dekoracji, na który coraz więcej osób zwraca uwagę. Świadczy o tym chociażby ilość dostępnych na rynku rodzajów poszewek, o nieskończonej mnogości kolorów i wzorów. To właśnie dzięki nim możemy wprowadzić do pomieszczenia odważny akcent kolorystyczny.

Pomysłowe oświetlenie

Czasy, gdzie na suficie wisiała tylko jedna lampa oświetlająca całe pomieszczenie, dawno już minęły. Coraz więcej osób decyduje się na różnego rodzaju oświetlenie, które wieczorem wprowadza nastrój do naszych pokoi. Podświetlenie ledowe pod sufitem, przy schodach, czy też za meblami, to tylko jedna z licznych opcji. Do łask powracają również duże lampy stojące, jak i te ścienne.

Płytki gipsowe ścienne 3d

Jest to jedno z nowszych rozwiązań, które może pełnić funkcję ozdobną zarówno w salonie, jak i w kuchni, przedpokoju, czy też łazience. Na rynku jest dostępnych mnóstwo kształtów i kolorów tego coraz bardziej popularnego elementu dekoracyjnego. Płytki gipsowe ścienne 3d to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą nadać charakteru małemu wnętrzu, jednocześnie nie zagracając dostępnej powierzchni.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *